سامانه هوشمند توزیع و پخش ویزیت‌اپ

  • ویزیت اپ

سامانه هوشمند توزیع و پخش ویزیت‌اپ

دنیای امروز دنیای پیشرفت و راحتی است. ما در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که می‌توان در خانه نشست و تمام نیازها را به‌صورت آنلاین و با چند لمس روی نمایشگر تلفن هوشمند مرتفع نمود؛ از خرید لوازم الکترونیکی و مواد خوراکی گرفته تا خشک‌شویی و ارسال بسته‌های پستی. اما این راحتی صرفاً مختص مصرف‌کننده نهایی نیست؛ چرا که حالا با سامانه هوشمند «ویزیت‌اپ» خرده‌فروشان، سوپرمارکت دارها و حتی داروخانه‌ها نیز می‌توانند به‌راحتی اقلام موردنیاز خود را انتخاب کرده و به‌صورت آنلاین سفارش دهند.

ویزیت‌اپ یک نرم‌افزار اندرویدی است که به صاحبان فروشگاه‌ها و داروخانه‌ها اجازه می‌دهد به‌راحتی و از طریق یک تلفن هوشمند، تمام محصولات موجود در بازار که عمده‌فروشان و تأمین‌کنندگان بزرگ عرضه می‌کنند را یکجا مشاهده کرده، با محصولات جدید آشنا شوند و خیلی راحت موارد موردنیاز خود را با چند لمس سفارش دهند.

مهم‌ترین مزیت سامانه ویزیت‌اپ صرفه‌جویی در زمان و هزینه بوده، که در کنار آن اطلاع آنی از ورود محصولات جدید می‌تواند کاربر ویزیت‌اپ را در موقعیت رقابتی بهتری نسبت به سایرین قرار دهد. از سوی دیگر تأمین‌کنندگان و عمده‌فروشان نیز می‌توانند از طریق حضور در این سامانه، با صرف زمان و هزینه کمتر مشتریان خود را از وضعیت موجودی و امکان سفارش محصولات جدید مطلع کنند.

سامانه هوشمند توزیع و پخش ویزیت‌اپ به‌زودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد؛ منتظر اخبار بعدی ما باشید.