درباره‌ی ویزیت اپ

  • ویزیت اپ

درباره‌ی ویزیت اپ

ویزیت‌اپ یک سامانه هوشمند پخش و توزیع است که ایده آن در سال 1396 شکل گرفت و با توجه به خلأ استفاده از ابزارهای نوین و فناوری به‌روز در صنعت پخش و توزیع، در کنار استقبال توأم تأمین‌کنندگان و خرده‌فروشان حاضر در اصناف مختلف به‌عنوان شرکای تجاری کلیدی در کسب‌وکار، ایده تبدیل به طرح شد و در ابتدای سال 1397 به بهره‌برداری رسید. اپلیکیشن ویزیت‌اپ یک پل ارتباطی مطمئن بین کاربران و شرکت‌های پخش و توزیع به‌عنوان تأمین‌کننده است، که کاربر از طریق آن بازار کسب‌وکار و دادوستد را بدون محدودیت زمان و مکان همواره در کنار و همراه خود دارد. کافی است سفارش اقلام موردنیاز در ویزیت‌اپ ثبت شود، باقی کار توسط سامانه و تأمین‌کننده انجام خواهد شد. این اپلیکیشن قابل نصب بر روی گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های اندرویدی است. شما با ویزیت‌اپ فرآیند تأمین مطمئن، بدون محدودیت زمان و با شرایط ویژه را تجربه خواهید کرد.
چشم‌انداز : 
ویزیت‌اپ یک برنامه کاربردی قابل‌اطمینان برای کاربران با سطح پوشش تمام تأمین‌کنندگان در سراسر کشور است.

مأموریت و ارزش‌های سازمانی :

ویزیت‌اپ در کنار اینکه یک اپلیکیشن کاربردی است، شامل گروهی از بهترین کارشناسان و متخصصان کشور است که با به‌کارگیری دانش پیشرفته و فناوری روز، به صنعت پخش (به‌عنوان یکی از بخش‌های کسب‌وکار مولد در کشور) کمک نموده‌ و با تسریع فرآیند سفارش کالا تا تحویل، بهره‌وری در کسب‌وکار صنوف صنعت پخش را افزایش می‌دهد.

ویزیت‌اپ پلتفرمی است که شرکت‌های پخش (تأمین‌کنندگان) به اتکای آن و یکپارچگی ایجادشده بین سیستم فروش، ارسال کالا و مدیریت موجودی خود، تقاضای مشتریان را با سرعت بیشتر و هزینه کمتر پاسخ می‌دهند. کمک به تأمین‌کنندگان برای کاهش هزینه‌های سربار و همچنین ایفای نقش به‌عنوان یک کانال فروش و بازاریابی مدرن مبتنی بر فناوری روز، با رویکرد برنده-برنده در کنار خرده‌فروشان به‌عنوان شرکای تجاری کلیدی، از مهم‌ترین دلایل فعالیت در ویزیت‌اپ است. حفظ حریم خصوصی کاربران در کنار امنیت اطلاعات و داده‌های تأمین‌کنندگان، از اصلی‌ترین اصول اخلاق حرفه‌ای در ویزیت‌اپ خواهد بود.