شرکت پخش تیمن (خرید عمده آنلاین از شرکت پخش تیمن)

 • ویزیت اپ

شرکت پخش تیمن (خرید عمده آنلاین از شرکت پخش تیمن)

شرکت پخش تیمن

تیمن در یک نگاه:

صنف:

  • خواروبار
  • آرایشی و بهداشتی
  • مواد غذایی
  • رستوران و اغذیه فروشی

برندها:

محدوده جغرافیایی تحت پوشش:

 • سراسر کشور
 • گیلان
  • رشت
  • لاهیجان

تاریخچه و معرفی شرکت پخش تیمن:

شرکت تیمن در سال 1382 تاسیس شد. این شرکت بزرگترین تولید کننده انواع چای در ایران است. از جمله افتخارات آن می توان به عنوان “اولین تولید کننده چای سبز” در ایران اشاره کرد. این شرکت بزرگ با تولید سبد محصولات متنوع طیف گسترده ای از نیازهای یک فروشگاه سوپرمارکت یا خواروبار فروشی را رفع می کند. انواع چای سیاه، سبز در طعم های متنوع، حبوبات، ادویه جات، کیک و کلوچه و آب معدنی از جمله محصولات این شرکت هستند که با برندهای مختلف تولید و توزیع می شوند.

شرکت پخش تیمن در کنار تولید محصولات، اقدام به تاسیس شرکت پخش برای توزیع کالا و محصولات تولیدی خود نموده است. این شرکت با بهره گیری از ناوگان لجستیک بزرگ خود، توانسته علاوه بر استان گیلان، سایر استان های کشور را نیز تحت پوشش قرار دهد. شرکت بازرگانی تیمن در حال حاضر 20 شعبه در سراسر کشور در این زمینه مشغول به فعالیت هستند.

محصولات شرکت پخش تیمن:

شرکت تیمن به عنوان توزیع کننده محصولات هلدینگ برادران ابراهیمی فعالیت می‌کند. این شرکت پخش انواع محصولات از تولیدات هلدینگ و همچین برترین برندها را در دستور کار قرار داده است. چای رفاه لاهیجان بزرگترین تولیدکننده چای کشور است که شرکت پخش تیمن فروش عمده محصولات آن را بر عهده دارد. از جمله دیگر فعالیت هایی که در این شرکت انجام می شود، پخش عمده کیک و کلوچه بهفر و آب معدنی ستاره لاهیج است.

سفارش عمده محصولات شرکت پخش تیمن:

ویزیت اپ یک پلتفرم سفارش گیری آنلاین است. از طریق آن می توانید به راحتی از شرکت پخش تیمن به صورت عمده ثبت سفارش و خرید کنید. همه پروموشن ها و تخفیفات علاوه بر 5% تخفیف بیشتر را با سفارش عمده محصولات شرکت پخش تیمن از طریق ویزیت اپ تجربه کنید.

با استفاده از ویزیت اپ در هر زمان و هر مکان شما قادر خواهید بود جزئیات محصولات همه شرکت های پخش شهر و صنف خودتون رو ببینید.  و بعد از مقایسه آن ها با هم، به صورت مستقیم اقدام به ثبت سفارش آنلاین عمده از شرکت ها کنید. ثبت سفارش عمده محصولات پخش تیمن تنها از طریق اپلیکیشن ویزیت اپ امکان پذیر است.

برای مثال در اپلیکیشن ویزیت اپ خرید عمده چای رفاه لاهیجان کاملا ساده و سریع انجام می شود و تنها کافیست شما در ویزیت اپ ثبت نام کنید و بعد از ورود با جست و جوی عبارت چای رفاه لاهیجان و مشاهده تمامی محصولات این برند، چای مورد نظر خودتون رو برای خرید عمده انتخاب کنید و با رفتن به صفحه این محصول جزئیات فروش از جمله تعداد در کارتن، قیمت عمده یک عددی، قیمت مصرف کننده، سود شما از خرید، پروموشن ها و تخفیفات فروش را ببینید.

پس از آن به راحتی و با چند کلیک یا لمس ساده شما چای رفاه لاهیجان را به سبد سفارش خودتون اضافه می‌کنید. و در کنار بقیه محصولات از شرکت پخش تیمن یا دیگر شرکت ها سفارش خودتون رو ثبت می کنید. یادتون نره که ثبت سفارش از ویزیت اپ باعث میشه علاوه بر پروموشن ها و تخفیف های همیشگی، چند درصد تخفیف نقدی بیشتر هم بگیرید که باعث افزایش سود شما از فروش محصولات میشه!